Członkowie SOIT

Paulina Kalinowska

Managing Director

Założycielka i właścicielka Pracowni Przygód.

Lubi tworzyć, organizować, bawić się i podróżować. Jej żywiołem jest zmiana. Od lat 90tych zwiedziła ponad sto krajów na sześciu kontynentach. Ma swoje ulubione miejsca, do których kocha wracać – Japonię i Australię. Ma w kolekcji podróżnicze perełki, jak udział w Arirang w Korei Północnej, urodziny Sułtana Brunei czy wizytę na koronacji Króla Tupou VI na Tonga. Paulina ma też wciąż nowe podróżnicze marzenia – Wyspa Wielkanocna, Papua Nowa Gwinea, orbita okołoziemska.

Poza Pracownią Przygód Paulina spełnia się na zumbie oraz w projektowaniu wnętrz.

Pracownia Przygódul. Gąsiorowskiego 26 c
01-483 Warszawa
Pracownia Przygód powstała by spełniać marzenia.

Zaczęło się od lotu w kosmos, potem zaś napięcie nieprzerwanie rosło. Jako pierwsi i jedyni w Polsce oferujemy turystykę kosmiczną. Lataliśmy już z naszymi klientami w nieważkości. Czekamy wciąż na śmiałka do lotu suborbitalnego.

Kochamy Północ, pociągają nas nieprzetarte szlaki, mamy też słabość do luksusu. Światowe trendy w organizacji wydarzeń firmowych przenosimy na projekty krajowych konferencji sprzedaży, gali, pikników i spotkań integracyjnych. Jesteśmy najlepsi tam, gdzie liczy się ciekawy pomysł – nieodkryty kierunek na wyjazd incentive, czy świeża tematyczna koncepcja eventu.

Jeździmy na najważniejsze targi i imprezy turystyczne na świecie, wyjazdy studyjne i inspekcje. Bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach branżowych. Rozwijamy swoje kompetencje i pasje. Zostaliśmy członkiem międzynarodowej organizacji SITE (Society for Incentive Travel Excellence) i polskiego stowarzyszenia SOIT.

Od 2001 roku jesteśmy biurem podróży wpisanym do rejestru Wojewody Mazowieckiego (nr 1809), z gwarancją ubezpieczeniową na kwotę 1 073 325 zł.
W 2014 r. otrzymaliśmy dwie nagrody branżowe - MP Power Award za najlepszy CSR w branży eventowej oraz Golden Arrow - po raz pierwszy przyznana nagroda główna w kategorii „wyjazd incentive”.

Naszą dewizą jest dawać więcej!
Rok powstania: 2001

Moje specjalizacje:
  1. Wyjazdy incentive w nietypowe kierunki
  2. Winiarskie podróże VIP
  3. Olśniewające gale i bale